Организация молодежи Атомремонтсервис
Воскресенье, 19.05.2024, 04:28



Приветствую Вас Гость | RSS
[ Главная ] [ Каталог статей ] [ Регистрация ] [ Вход ]
Меню сайта

Категории каталога
Юрист советует [22]

Мини-чат

Наш опрос
Оцените мой сайт
1. Неплохо
2. Отлично
3. Хорошо
4. Плохо
5. Ужасно
Всего ответов: 12

Главная » Статьи » Юридические консультации » Юрист советует

АКТИ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ
Законодавство не стоїть на місці, і підтвердженням цього є черговий виклад в новій редакції Правил реєстрації актів цивільного стану (затверджені Наказом Міністерства Юстиції №1154/5 від 22.11.2007). Причина цього – виникнення необхід-ності їх удосконалення і приведення у відповідність до Сімейного і Цивіль-ного кодексів України.
Відтепер особи, які хочуть одружи-тися, зможуть отримати направлення на медогляд прямо в органах ЗАГСу. Видача направлення або відмова від його отримання фіксується в заяві про реєстрацію шлюбу і завіряється підпи-сами нареченого і нареченої.
За наявності у нареченого і нарече-ної бажання укласти шлюб в урочистій обстановці, їм також доведеться вка-зувати про це в заяві, оскільки ЗУ № 524 від 22.12.2006 виключив з Сімей-ного Кодексу норми про те, що уро-чиста процедура укладання шлюбу є обов’язковою.
Змінені підстави підтвердження громадянами України й особами без громадянства сімейного стану. З 03.12.2007 вказані особи, що прожи-вають в Україні, але хочуть зареєстру-вати шлюб в іншій державі, для під-твердження сімейного стану подають нотаріально завірену та легалізовану в установленому порядку заяву, в якій вказують відомості про сімейний стан. До цієї дати для отримання довідки про сімейний стан громадянинові України або особі без громадянства необхідно було особисто з’явитися в органи ЗАГСу за місцем проживання або до консульських установ і дип-представництва за місцем його пере-бування на консульському обліку.
Громадяни України, що прожива-ють за кордоном, для реєстрації шлю-бу і підтвердження сімейного стану подають аналогічну заяву, затвер-джену диппредставництвом, консуль-ською установою України або нотаріу-сом, або ж документ про те, що особа не перебуває в шлюбі, виданий компе-тентними органами країни проживання і легалізований відповідним чином.
Дещо оновлені правила реєстрації народження дитини. Тепер для бать-ків, що мають різні прізвища, перед-бачена можливість надання через представника нотаріально завіреної заяви про згоду матері або батька при визначенні прізвища дитини.
Категория: Юрист советует | Добавил: Lisena (19.03.2009)
Просмотров: 512 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2024