Организация молодежи Атомремонтсервис
Пятница, 10.05.2024, 15:12



Приветствую Вас Гость | RSS
[ Главная ] [ Каталог статей ] [ Регистрация ] [ Вход ]
Меню сайта

Категории каталога
Юрист советует [22]

Мини-чат

Наш опрос
Нужны ли фотоконкурсы:
1. да
2. нет
Всего ответов: 3

Главная » Статьи » Юридические консультации » Юрист советует

Наслідки режиму окремого проживання
Останнім часом стосунки з моїм чоловіком дещо зупинилися. Хоча розлучатись жоден з нас не виявив бажання, але чоловік запропонував встановити режим окремого проживання. Якщо це робити офіційно, які правові наслідки такої дії?
Найсуттєвіші наслідки встановлення судом режиму окремого проживання матимуть зміни майнового характеру. Так, згідно з п. 1 ч. 2 ст. 120 Сімейного Кодексу України (далі – СК) при окремому проживанні припиняється режим спільної сумісної власності подружжя – майно, набуте в майбутньому дружиною та чоловіком при окремому проживанні, не вважатиметься набутим у шлюбі, тобто буде роздільним. Отже, якщо сподівання на покращення стосунків виявляться марними, то при подальшому розлученні все майно, набуте чоловіком та дружиною під час окремого проживання, не підлягатиме розподілу, оскільки вважатиметься їх особистою приватною власністю.
Зміни ж в особистих стосунках подружжя, які передбачені п. 2 та п. 3 ч. 2 ст. 120 СК, полягають в тому, що дитина, народжена дружиною після встановленого режиму окремого проживання, не вважатиметься такою, що походить від її чоловіка. До того ж дружина чи чоловік зможуть усиновити дитину без згоди другого з подружжя. Щодо інших особистих прав та обов’язків подружжя у період окремого проживання, то вони згідно з ч. 1 ст. 120 СК залишаються незмінними.

Категория: Юрист советует | Добавил: Lisena (19.03.2009)
Просмотров: 852 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Форма входа

Поиск

Друзья сайта

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Copyright MyCorp © 2024